HAKKIMIZDA

1992 Yılında mekanik tesisat ve taahhüt amacıyla kurulan firmamız,mutlak müşteri memnuniyeti ile sektörde yer edinebileceğini inanarak faaliyetlerine başlamıştır.

Geçen yıllar içerisinde konutların,sitelerin ve fabrikaların doğalgaz dönüşümlerinin yapılması yanı sıra,sıhhi tesisat,havalandırma sistemleri,ameliyathane kliması ve buhar tesisatları konusunda da faaliyetlerine devam ettirmiştir.

Kuruluşundan bir yıl sonra,bünyesinde servis teşkilatı oluşturarak ,gerçekleştirmiş olduğu taahhütlerde sonradan çıkabilecek problem ve ihtiyaçları gidermek amacı gütmüş ve müşterilerine haftanın her günü ve yaşam saatleri içerisinde hizmet vermiştir.

Sektörde kendini kabul ettirmiş ve teknik alt yapısı olan ERENSAN,RİELLO ve DAXOM Firmalarının ürünlerini taahhütlerinde kullanarak hem teknik donanımını artırmış, hem de ülke ekonomisini dikkate almıştır.

İGDAŞ yetki numarası 261 olan firmamız,uzun yıllar edindiği tecrübeyi kullanarak yeni müşteriler edinmekte ve kurulduğu yıldan beri edinmiş olduğu müşterileri ile ilişkilerini devam ettirmektedir.

MÜŞTERİMİZ BİZİM İÇİN ÖZELDİR.

Genel Müdür